Азаров визнав існування проблеми із соцвиплатами

23 Жовтня 2013, 11:35

"У жовтні поточного року виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства профінансовано двома траншами обсягом 3 мільярди 338 мільйонів гривень", – зазначив Азаров і додав, що перший з цих траншів тільки надійшов, а другий лише готується.

"На жаль, були затримки у виплатах окремим категоріям і за це ми повинні  вибачитись перед людьми", – заявив прем'єр.

"За це персональну відповідальність несуть міністр соціальної політики Королевська та міністр фінансів Колобов", – додав Азаров.

Під час свого виступу прем'єр також висловив незадоволення зростанням заборгованості із виплати зарплат.

"Проблему повноти розрахунків роботодавців з працівниками вирішити поки не вдалося. Хоча, починаючи із березня, кожен місяць заборгованість із заробітної плати скорочується. Є факти навіть виникнення «нових» боргів перед працівниками. Це недопустимо", – заявив прем'єр.

Як відомо, раніше в опозиції заявили, що загальна сума заборгованості соціальних виплат в Україні вже перевищує два мільярди гривень

Нагадаємо, коментуючи тривале блокування Держказначейством коштів місцевим органам влади, експерт з бюджетних питань Асоціації міст України Олександр Слобожан заявив, що держава безвідсотково кредитується за рахунок місцевих бюджетів для закривання «дірок» у державному бюджеті. За його словами, станом на 30 вересня цього року Держказначейство заблокувало у 137 містах України 1,6 млрд грн.

Станом на 1 липня Міністерство соціальної політики оцінило у 976 млн гривень заборгованість із зарплати.