Азаров сподівається покращити інвестиційний клімат “благородною справою” митників

Акценти
25 Червня 2013, 09:54

«З метою створення умов для поліпшення бізнес-середовища в Україні Міністерством доходів і зборів зроблені реальні кроки для адаптації вітчизняного митного законодавства до світового і відповідно спрощення митних процедур», – йдеться у привітанні.

Азаров сподівається, «що значне збільшення обсягів зовнішньої торгівлі України буде стимулом для впровадження митницею європейських стандартів».

Читайте також Голова представництва ЄБРР Андре Куусвек:"Рівень інвестицій в Україну і надалі залишається під великим питанням"

Прем’єр побажав митникам «міцного здоров’я, щастя, успіхів у благородній справі».

Як повідомлялось, нещодавно президент Віктор Янукович попередив прем'єр-міністра Миколу Азарова а й весь склад уряду про те, що не дозволить їм іти у відпустки, допоки в Україні не запрацюють 800 інвестиційних проектів.

Останнім часом інвестори та експерти відзначають погіршення інвестклімату в Україні.

Нагадаємо, 24 грудня 2012 року президент Віктор Янукович створив Міністерство доходів і зборів шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України. На міністерство також покладено функцію щодо адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Читайте також: Міністерство «Сім’ї»

89