НОВИНИ

Янукович утворив нові міністерства і Держслужбу з надзвичайних ситуацій

Президент Віктор Янукович постановив утворити два нових міністерства і нову держслужбу. Про це йдеться у його указі, підписаному сьогодні, повідомляє прес-служба глави держави.

Так, утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної митної служби та Державної податкової служби. На це міністерство покладено функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Також Янукович утворив Міністерство промислової політики України, реорганізувавши Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном.

Також президент створив Державну службу України з надзвичайних ситуацій, реорганізувавши Міністерство надзвичайних ситуацій України та Державну інспекцію техногенної безпеки України.

Відповідно до указу Януковича через міністра аграрної політики та продовольства спрямовується і координується діяльність Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державного агентства земельних ресурсів, Держагентства лісових ресурсів, Держагентства рибного господарства та Держінспекції сільського господарства.

Через главу МВС - Адміністрація Державної прикордонної служби та Державна міграційна служба.

Через міністра екології та природних ресурсів - Державна служба геології та надр, Держагентство водних ресурсів, Державне агентство екологічних інвестицій, Державне агентство України з управління зоною відчуження та Державна екологічна інспекція.

Через міністра економічного розвитку і торгівлі координується діяльність Державної служби експортного контролю, Державної служби статистики, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Державного агентства резерву, Державної інспекції України з контролю за цінами та Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів.

Через міністра енергетики та вугільної промисловості - Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки.

Через міністра інфраструктури - Державна авіаційна служба, Державне агентство автомобільних доріг, Державне агентство України з туризму та курортів, Державна інспекція України з безпеки на морському та річковому транспорті, Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті, а також Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів.

Через міністра культури - Державне агентство України з питань кіно.

Через міністра оборони - Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Через міністра освіти і науки, молоді та спорту - Державна служба інтелектуальної власності, Державна служба молоді та спорту, Державне  агентство з питань науки, інновацій та інформатизації, Державна інспекція навчальних закладів.

Крім того, через міністра охорони здоров'я України координуватиметься діяльність Державної санітарно-епідеміологічної служби, Держслужби України з лікарських засобів, Держслужби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Через міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства - Державна архітектурно-будівельна інспекція.

Через міністра соціальної політики - Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, Державна інспекція України з питань праці та Пенсійний фонд України.

Через міністра фінансів - Державна казначейська служба, Державна пробірна служба, Державна служба фінансового моніторингу та Державна фінансова інспекція.

Через міністра юстиції - Державна архівна служба, Державна виконавча служба, Державна пенітенціарна служба, Державна реєстраційна служба, Державна служба України з питань захисту персональних даних.

Нагадаємо,  9 грудня 2010 року Янукович змінив склад уряду й реорганізував 14 міністерств в 10 міністерств і 15 відомств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.