Азаров полетів до Швейцарії

22 Січня 2014, 14:34

За даними прес-служби, у середу прем'єр дасть інтерв'ю телеканалу BBC.

На 23 січня плануються його зустрічі з директором – розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом, главою СОТ Робертом Азеведо, також з керівництвом компаній Shell і Carlsberg.

У п'ятницю, 24 січня , відбудеться зустріч Азарова з прем'єр-міністром Грузії Іраклієм Гарібашвілі та чинним главою ОБСЄ, главою МЗС Швейцарії Дідьє Буркхальтер.

Український прем'єр візьме участь у неформальному спілкуванні і в пленарній сесії "Перспективи України. У тісній співпраці як з Європою, так і з Росією: яким буде економічний і політичне майбутнє України".

У п'ятницю ввечері він повернеться до Києва.

Нагадаємо, Віктор Янукович цього року не має наміру летіти в Давос на Всесвітній економічний форум. Замість цього глава держави доручив представляти Україну у Давосі прем'єр-міністру Миколі Азарову, першому віце-прем'єру Сергію Арбузову та міністру закордонних справ Леоніду Кожарі .

Крім того, як повідомлялося, цього року вперше за дев'ять років не буде Українського ланчу, який традиційно організовує в Давосі бізнесмен Віктор Пінчук.

Згодом йшлося, що Арбузов не полетить в Давос.

Позначки: