Азаров натякнув Путіну про швидку ратифікацію недосконалої угоди

18 Жовтня 2011, 22:27

Зокрема, Азаров виразив надію, що країни оперативно ратифікують підписану 18 жовтня угоду й з 2012 року цей договір набуде реального життя.

Обидва прем'єри позитивно оцінили рівень двосторонніх відносин країн.

Так, Путін відзначив, що відносини України й Росії розвиваються в прискореному темпі, зокрема, в 1 півріччі поточного року темпи підвищилися ще більше, у результаті чого за цей період товарообіг між країнами склав $33 млрд.

Російський прем'єр виразив упевненість у тому, що якщо товарообіг буде збільшуватися такими темпами, то під кінець року він складе $50 млрд.

У свою чергу Азаров погодився, що двосторонні відносини розвиваються динамічно, відзначивши, що українська сторона задоволена рівнем їхнього розвитку.

У той же час він відзначив, що у відносинах України й Росії є ряд питань, рішення яких дозволить додати ще більшу динаміку їхньому розвитку.

Як повідомлялось, 18 жовтня Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Киргизстан, Молдова й Таджикистан підписали угоду про створення зони вільної торгівлі.

Микола Азаров пояснив, що підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі у рамках СНД та підписання угоди про зону вільної торгівлі ЄС – це пункти одного плану відкриття для України зовнішніх ринків задля сталого економічного розвитку.

Водночас, очільник українського уряду визнав щойно підписану угоду недосконалою.

Позначки: