Азаров хоче дати 103 млн на «стійку трансляцію» україномовного Euronews

10 Квітня 2012, 16:17

Зокрема, на 103,6 млн гривень планується збільшити витрати на забезпечення стійкої трансляції телерадіопрограм, створених для державних потреб.

Крім того, на 51 млн гривень планується збільшити витрати, з метою впорядкувати умови оплати праці працівникам державних телерадіокомпаній.

Як повідомлялось, в 2012 році Кабмін запропонував Раді збільшити загальну суму витрат Держкомтелерадіо на 257,7 млн гривень до 1,407 млрд гривень, у тому числі збільшити на 100 млн гривень до 450,1 млн витрати на купівлю ресиверів (set-top box) для прийому сигналу цифрового телерадіомовлення.

У серпні 2011 року Національна телекомпанія України (телеканал "Перший національний") і міжнародний телеканал Euronews запустили україномовну версію Euronews.

Нагадаємо, згодом парламентські представники опозиції звернулися з листом до компанії SOCEMIE, якій належить Euronews, у зв’язку з невідповідністю текстів новин англійської та української версій. Зокрема, у листі депутати зазначають, що для українських глядачів є очевидним, що Національна телекомпанія України, яка сформувала українську редакцію Euronews, жорстко контролюється в інформаційній політиці командою президента Януковича. Згідно з численними моніторингами та оцінками міжнародних журналістських організацій (зокрема, «Репортерів без кордонів»), новини державного телеканалу є заангажованими в інтересах влади і спотворюють висвітлення політичних тем.

Читайте також: Український “Євролайз”*