Азаров і Царьов фінансують акції протесту в Україні – СБУ

8 Квітня 2015, 15:22

Екс-прем'єр Микола Азаров, екс-регіонали Олег Царьов та Володимир Олійник можуть бути причетними до фінансування замовних акцій протестів з метою дестабілізації в Україні на Великодні свята. Про це на брифінгу 8 квітня розповів радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

За його словами, СБУ має дані, які ґрунтуються на "беззаперечних доказах", що подібні замовні акції плануються у Києві та кількох містах України.

"Сьогодні ми доповідаємо вам про те, що кошти від них надходять від так званого офісу колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова, а також екс-депутатів Партії регіонів Олега Царьова і Володимира Олійника, які на даний час перебувають у Москві", – сказав Лубківський.

"Акції проводяться в рамках існуючих на папері громадських організацій та об'єднань зокрема "За мир і справедливість", "Народний вирок" і мета цих акцій – дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні", – додав він.

За словами радника голови СБУ, учасникам акцій, які здебільшого є пенсіонерами і безробітними, платять по 60 гривень на годину, а крім того під час цих акцій планується вчинення провокативних дій.

"На 9 квітня зокрема планували вивести до 3 тисяч людей на подібні пікети", – зазначив Лубківський.

Нагадаємо, 13 березня у Києві відбувся, імовірно, проплачений мітинг проти КМДА.