НОВИНИ

У Києві триває мітинг проти КМДА. Кажуть, проплачений

У київській мерії стверджують, що мітинг проплачений.

В центрі Києва мітингують проти політики нинішньої столичної влади, а також проти дій уряду.

Як заявляли організатори, учасники хочуть «звернути увагу громадськості та урядових структур на бездіяльність столичної влади».

У київській мерії стверджують, що мітинг проплачений.

«Проник в мітинг. Вони тут один одного кидають, стандартна такса 100 гривень за всі події. Мене намагаються «розвести», обіцяють 80 гривень. Спробую отримати гроші в руки. На фото мій сотник в чорній шапці. Кажуть, що мітинг проти Європи і Кличка. Видали білу ганчірку. Тепер я повноцінний учасник проплаченого мітингу», - написав на своїй сторінці у Facebook директор департаменту благоустрою КМДА Дмитро Білоцерківець.

Депутат Антон Геращенко заявив, що проплачений мітинг, який на даний момент проводиться в центрі Києва, організований силами, близькими до Опозиційного блоку.

"Замовниками приплаченої масовки є особи, що мають відношення до Опозиційного Блоку. Їхня мета - зробити картинку для українських і російських телеканалів про те, що мовляв в Україні наростає масовий протест проти економічної й соціальної політики влади", - написав він.

Геращенко розповів, що на Хрещатику планується зібрати "натовп" в 3 тисячі людей " з метою проведення фейкового мітингу проти політики президента, уряду й Київміськадміністрації".

"Ціна участі за одну голову учасника – 150 гривень. При цьому на руки кожний тітушка одержить близько 100 Грн. Решту собі заберуть тушководи. Загальний бюджет акції для організаторів народного невдоволення – близько 500 тисяч гривень", - розповів він.

У соцмережах активісти також пишуть про мітинг.

«Чуть не отримав люлєй біля КМДА. Проходив мимо після зустрічі. Там зараз проплачений мітинг. Заважав старшим групи розрахуватися з дядями-тітушками. 
Мене хапали за рукава куртки і штовхали. Сцену спостерігали овер 30 мусорів. На крик міліція ніхто не зрушив з місця.
Підбігаю до працівника міліції: 
- чому ви не захищаєте моє життя і здоров'я ? 
- мені сказали тут стояти
- так щойно порушували закон на ваших очах
- мені сказали тут стояти. 

Пане Аваков, ви директор тупорогого стада дибілів, які думають що їм платять ЗП за виконання наказів, а не за охорону прав і свобод громадян України», - пише користувач
Andriy Andrushkiv.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.