Азаров доручив новому главi Мiнекономрозвитку досягти не менше 3% росту ВВП

24 Грудня 2012, 15:42

"Завдання важке, особливо в умовах рецесiї в Європi, але водночас реальне", – сказав глава уряду.

"Розкачки не буде, тож одразу з корабля на бал", – повiдомив пiдлеглим новий мiнiстр.

"А часу на розкачку i немає", – додав прем'єр.

Нагадаємо, Віктор Янукович сьогодні призначив новий склад Кабміну. Сьогодні ж Азаров провів перше засідання Кабінету міністрів у новому складі. 

Iгорю Прасолову 50 рокiв, вiн уродженець Мурманської областi (РФ). У 2000-2005 рр. працював на посадi генерального директора ЗАТ "Систем Кепiтал Менеджмент" (Донецьк), потiм вперше був обраний народним депутатом, а згодом став головою пiдкомiтету з питань цiнних паперiв та фондового ринку комiтету з питань фiнансiв, банкiвської дiяльностi, податкової та митної полiтики.

У 2007 роцi Прасолова обрали членом ради НБУ за квотою парламенту, а у квiтнi 2012 року вiн очолив раду НБУ пiсля завершення трирiчного термiну повноважень Петра Порошенка.

До Прасолова МЕРТ також очолював Порошенко, якого призначили мiнiстром у березнi цього року, а звiльнили на початку грудня у зв'язку з обранням народним депутатом.

Читайте також: Повний склад нового уряду: група Фірташа, «Сім’я» та донецька «гвардія»

За даними Держстату, ВВП України в третьому кварталi 2012 року впав на 1,3% порiвняно з третiм кварталом 2011 року, тодi як у першому кварталi зростання становило 2%, у другому – 3%.

Прем'єр-мiнiстр Микола Азаров раніше визнав, що через погiршення свiтової кон'юнктури у 2012 роцi зростання української економiки виявиться набагато меншим, нiж заплановане у 3,9%. "Добре, якщо матимемо плюс по завершеннi року", – сказав глава уряду.