Аваков пообіцяв встановити особи усіх причетних до прориву Саакашвілі в Україну

11 Вересня 2017, 09:20

Екс-президенту Грузії, колишньому очільнику Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі та усім учасникам порушення процедури перетину кордону України, серед яких є і народні депутати, належить з'явитися в поліцію для надання свідчень. Про це заявив глава МВС Арсен Аваков у Facebook у понеділок, 11 вересня.

"За фактом організації прориву кордону Національна поліція порушила кримінальну справу. за ст.332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України". Розпочато розслідування і формальна процедура збору фактів і доказів. Це "важка" стаття. Упевнений прокуратура нас підтримає. Як і суди. Кожний персонаж, який брав участь у прориві кордоні і нападі на прикордонників і поліцейських буде фізично встановлений і піддасться покаранню з боку Закону", – заявив Аваков.

Він зазначив, що усім учасникам порушення процедури перетину кордону України, серед яких є і народні депутати, належить з'явитися в поліцію для надання свідчень. Прикордонна служба, поліція і Міграційна служба проводять необхідні законні процесуальні дії.

"Саакашвілі і всім, хто незаконно перейшов кордон, потрібно негайно вибрати з двох варіантів: прибути в пункт пропуску Шегині та пройти процедуру оформлення та/або прибути в підрозділ Міграційної служби. Всім учасникам« прориву, в тому числі народним депутатам, слід з'явитися в поліцію для надання свідчень", – заявив Аваков.

Нагадаємо, 11 вересня правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом потрапляння на територію України екс-президента Грузії і екс-глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, та його прихильниками.

Як повідомлялося, ввечері 10 вересня група народних депутатів і прихильників Саакашвілі підійшли до пункту пропуску "Шегині", зробили "коридор" і провели політика на українську територію. Крім того, під час прориву екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на кордоні кілька поліцейських і прикордонників отримали тілесні ушкодження.