Аваков анонсував купівлю літаків Ан-178 для потреб Нацгвардії і ДСНС

17 Червня 2019, 17:31

Міністерство внутрішніх справ закупить 13 українських літаків Ан-178 для бійців Національна гвардія України та рятувальників ДСНС України. Контракт домовилися підписати вже цієї осені. Про це сказав міністр МВС Арсен Аваков у понеділок, 17 червня, на найбільшому міжнародному авіаційно-космічному салоні Paris Air Show – 2019, який проходить на Ле-Бурже у Франції.

 

"Міністерство внутрішніх справ закупить 13 українських літаків Ан-178 для бійців Національна гвардія України та рятувальників ДСНС України. Контракт домовилися підписати вже цієї осені. Це перші літаки з українськими та європейськими, але без російських комплектуючих. Восени буде перший демонстраційний політ нової машини. Через три роки літаки вже будуть на службі», – розповів Аваков.

 

 

 

Також очільник міністерства внутрішніх справ наголосив, що за технічними характеристиками даний літак – найкращий у своєму класі.

 

"Ан-178 підходить нам за всіма технічними характеристиками. Він використовуватиметься ДСНС для пожежогасіння, рятувальних операцій, а також для цілей Національної гвардії, починаючи з десантування, закінчуючи перевезеннями. Це класичний військово-транспортний літак", – сказав він.

 

Водночас президент авіаконцерну "Антонов" Олександр Донець розповів, що робота над виготовленням літаків наразі триває.

 

"Ми досягли консенсусу з технологічних моментів, пов'язаних з комплектацією цієї машини. Реальна робота над літаками вже почалася. Це буде сучасний цифровий літак з сертифікатом експлуатації", – зазначив він.

 

Як повідомлялося, на 53-ому Міжнародному авіакосмічному салоні Paris Air Show у Ле Бурже українські конструктори з КБ "Південне" та ДП ВО "Південний машинобудівний завод" представили макети діючої та перспективних ракет-носіїв, макет космічного апарата та кріогенний паливний бак.