НОВИНИ

Україна на Paris Air Show. Конструктори представили ракети "Антарес", "Циклон" та космічний апарат

Paris Air Show – одна з найбільших і найпрестижніших виставок у світі, де світові лідери представляють свої досягнення у галузі авіаційної та космічної промисловості.

На 53-ому Міжнародному авіакосмічному салоні Paris Air Show у Ле Бурже українські конструктори з КБ "Південне" та ДП ВО "Південний машинобудівний завод" представили макети діючої та перспективних ракет-носіїв, макет космічного апарата та кріогенний паливний бак. Про це у понеділок, 17 червня, повідомляє у прес-служба конструкторського бюро "Південне" у Facebook.

 

"На нашій, спільній з ДП ВО "Південний машинобудівний завод", експозиції представлено макети діючої ракети-носія "Антарес", перспективних РН – "Циклон-4М", "Циклон-1М" та "Маяк-SH-5", макет космічного апарата "YuzhSat-1" та кріогенний паливний бак, який виготовлено на новітніх сучасних виробничих потужностях КБ "Південне", - йдеться у повідомленні.

 

 

Зазначають, що експозиція українських виробників розміщена на стенді F249 у павільйоні 5. Делегацію очолює генеральний директор ДП "КБ "Південне" Олександр Дегтярев. У програмі роботи української делегації заплановано проведення низки зустрічей і переговорів з налагодження та розвитку співробітництва у сфері освоєння мирного космосу. Особливу увагу буде приділено питанням імпортозаміщення.


У прес-службі КБ нагадали, що Paris Air Show – одна з найбільших і найпрестижніших виставок у світі. Вона відбувається один раз на два роки, і саме тут презентуються новинки та перспективні розробки провідних підприємств у сфері літако- і двигунобудування, космічної й оборонної техніки, новітніх матеріалів і технологій.

 

 

За даними організаторів заходу, цьогоріч у авіасалоні беруть участь 2462 компанії з 50 країн світу. Окрім ДП "КБ "Південне" та ДП ВО "ПМЗ", Україну також представляють ДП "Антонов", АТ "Мотор Січ", ДП "Івченко-Прогрес" та ДК "Укроборонпром".

 

Як повідомлялося, модернізований та вдосконалений безпілотний авіаційний комплекс Spectator-М1, який  створений ВАТ "Меридіан" ім. С.П Корольова", що входить до складу ДК "Укроборонпром", прийнято на озброєння Збройних Сил України. Відповідний наказ, за результатами успішних державних випробувань, підписав міністр оборони України Степан Полторак. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.