Атестацією поліцейських на Житомирщині зайнявся кримінальний авторитет на прізвисько «Москва» – активісти

9 Червня 2016, 15:57

Член атестаційної комісії Нацполіції у Житомирській області Ігор Фадєєв є вихідцем із кримінальних кіл. Про це повідомили активісти та екс-члени атестаційних комісій Нацполіції Роман Сініцин та Ольга Худецька на сторінках у Facebook.

За повідомленням активістів Ігор Фадєєв був обраний до атестаційної комісії для оцінювання вищого керівництва поліції Житомирської області від Житомирського обласного осередку ВГО «Українська федерація ушу».

За їхньою інформацією, ця особа раніше обіймала посаду депутата облради від БЮТ, а згодом Брусилівської райради від Партії регіонів.

«Дата народження Фадєєва-«Москви» 19 червня 1958 року. Така ж, як і у Фадєєва-депутата від БЮТ до Житомирської області – 19 червня 1958 року. Така ж, як і у Фадєєва-депутата Брусилівської районної ради від Партії регіонів – 19 червня 1958 року (у 2006 він перетушкувався до регіоналів, вступив у ПР, очолював Брусилівську районну організацію ПР, потім висувався від Опоблоку в 2015 році до Житомирської облради). Що ми точно знаємо про брусилівського Фадєєва-регіонала з датою народження 19 червня 1958 року (такою ж, як у Фадєєва-«Москви») – так це те, що він очолює федерацію ушу. Ну і нарешті, саме від федерації ушу Житомирської області поданий член атестаційної комісії Фадєєв Ігор Геннадійович», – написала Худецька.

Окрім того, Худецька додала, що один із членів атестаційних комісій упізнав у своєму сусідові саме авторитета «Москву».

«І от в комісії з ним сиділо цілих два радники Авакова (Апостол і Філенко), працівник Департаменту кримінальної поліції і представниця департаменту кадрового забезпечення. Сиділи з ним поруч і голосували, співбесідували», – додала Худецька.

За її словами, відбір громадськості в комісії Житомирської області проводили керівник Кадрового департаменту Клименко, вже згаданий Філенко, і начальник Житомирського управління поліції Рудик.

Як повідомлялося, 6 червня активісти трьох громадських організацій заявили про вихід з процесу переатестації в поліції через дії керівництва МВС. Згодом у МВС заявили, що світоглядного чи ціннісного конфлікту між членами атестаційних комісій, які були рекомендовані Нацполіцією та Міністерством внутрішніх справ України, та представниками громадськості немає.

Нагадаємо, станом на кінець травня українські суди розглядали близько 900 позовів від поліцейських про оскарження висновків перевірки.