Антиурядові протести в Ірані. Влада заявила про 25 загиблих під час заворушень

14 Січня 2018, 18:11

За весь час протестів в Ірані, які тривали останніми тижнями в низці міст країни, загалом загинуло 25 осіб. Про це повідомляють органи юстиції ісламської республіки.

 

Крім того, за офіційними даними, під арештом перебуває 465 осіб.

 

"Під час нещодавніх заворушень загинуло 25 осіб, звичайних громадян та представників правоохоронних органів", – заявив речник судової гілки влади.

 

Він наголосив, що жоден протестувальник не був застрелений правоохоронцями, оскільки "їм наказали не використовувати зброю".

 

Скільки саме цивільних і силовиків загинуло, не уточнюється. Також відомо про понад тисячу поранених осіб.

 

Як повідомлялося, депутат парламенту Ірану Махмут Садегі заявив, що в Ірані кількість затриманих правоохоронцями під час масових протестів могла сягати 3700 людей.

 

Нагадаємо, перші протести в низці іранських міст розпочалися 28 грудня 2017 року. Раніше стало відомо, що під час протестів загинули щонайменше 20 осіб. Учасники акцій протестували проти складної економічної ситуації, а також проти керівництва країни.

 

Офіційно Тегеран заявляє, що в протестах брали участь 42 тисячі людей, утім, цю цифру складно перевірити через брак об'єктивної інформації з регіонів країни, де мешкає понад 80 мільйонів осіб.