Антикорупційне бюро викликало на допит заступника глави ЦВК

10 Червня 2016, 14:05

Заступника голови Центральної виборчої комісії Андрія Магеру 13 червня викликають на допит в Національне антикорупційне бюро України. Про це сам Магера повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Його мають допитати у якості свідка.

Магера припускає, що найімовірніше ідеться про кримінальне провадження за ст. 168 Кримінального кодексу («отримання неправомірної винагороди»), що пов'язано з так званою справою «амбарних» книг Партії регіонів.

Як повідомлялося, раніше екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак розповів, що передав до Національного антикорупційного бюро документи, які засвідчують незаконні грошові операції у рамках Партії регіонів на суму $2 млрд. За його словами, серед фігурантів цих матеріалів – посадові особи найвищого рівня, міністри та керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, у тому числі найвищих судових інстанцій.

Згодом голова НАБ Артем Ситник підтвердив отримання документів. Бюро розпочало розслідування за цим фактом.

Також нагадаємо, голова НАБ розповів, які саме документи передав у бюро генерал Трепак. Ситник попередив про загрозу життю фігурантів записів із «чорної каси» Партії регіонів, а також розповів про перспективи документів як доказів у суді.