Американський хакер зламав сайт МЗС Росії

23 Жовтня 2016, 17:22

Американський хакер на прізвисько "Блазень" (The Jester) зламав сайт Міністерства закордонних справ Росії. Про це повідомляє CNN.

"Товариші! Ми перериваємо програму мовлення сайту російського міністерства закордонних справ, щоб передати вам важливе повідомлення. Досить. Може, ви і в стані діставати країни по сусідству, але це Америка. Нікого не вражає", – написав він на MID.ru.

У російському міністерстві факт хакерської атаки підтвердили виданню "Говорить Москва": "Сайт зламаний. Ким – це з'ясовують фахівці". При цьому зараз сайт працює без збоїв.

21 жовтня на американські сайти здійснили атаку, яка торкнулася Twitter, Amazon, PayPal, сайтів впливових ЗМІ і провайдерів зв'язку. Розслідуванням обставин ситуації зайнялося Міністерство нацбезпеки США.

Напередодні глава Національної розвідки США Джеймс Клеппер заявив, що американські спецслужби мають докази причетності Росії до атак на сервери американських політичних організацій.

8 жовтня США офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках для впливу на вибори. Кремль назвав ці звинувачення «нісенітницею». Також глава штабу Хілларі Клінтон звинуватив росіян у зломі листів для WikiLeaks. У Білому домі пригрозили РФ санкціями за хакерські атаки.