НОВИНИ

Голова Нацрозвідки США заявив, що має докази причетності Росії до хакерських атак на американські партії

При цьому він підкреслив, що заява "була головним чином адресована американському електорату, а не будь-якій іноземній державі".

Спецслужби США мають у своєму розпорядженні доказами причетності Росії до атак на сервери американських політичних організацій. Про це заявив директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер.

"Якщо ви бачили нашу заяву, ви погодитеся з тим, що вона була досить незвичайною. Ми б не зробили її, якби не були серйозно впевнені. Я не буду обговорювати доказову базу, яка лежить в основі, але коли ми стверджуємо, що в чомусь то впевнені, я думаю, це говорить саме за себе", - заявив він, виступаючи в четвер на зустрічі Альянсу з розвідки і національної безпеки.

"Однією з причин того, чому ми довго чекали перед публікацією заяви, було наше бажання переконатися, що у нас достатньо доказів - як речових, так і інших", - додав глава Національної розвідки США.

"Я не можу нічого сказати крім того, що наявність такої заяви говорить сама за себе", - зазначив Клеппер.

При цьому він підкреслив, що заява "була головним чином адресована американському електорату, а не будь-якій іноземній державі".

Нагадаємо, 8 жовтня США офіційно звинуватили Росію в хакерських атаках для впливу на вибори. Кремль назвав ці звинувачення «нісенітницею». Також глава штабу Хілларі Клінтон звинуватив росіян у зломі листів для WikiLeaks. У Білому домі пригрозили РФ санкціями за хакерські атаки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.