Американську Forbes Media виставили на продаж

18 Листопада 2013, 09:51

Про те, що Forbes Media, якій належать права на видавництво однойменного журналу, найняла Deutsche Bank для можливого продажу компанії, повідомив Reuters з посиланням на лист співробітникам виконавчого директора Forbes Media Майка Перліса, пише "Коммерсантъ Украина".

За даними Bloomberg, Forbes Media хоче отримати не менше $400 млн, переговори з потенційними покупцями можуть початися вже в найближчі тижні.

Рекламна виручка Forbes в США за підсумками 2012 року становила $275 млн, що майже на 20% менше, ніж у 2008 році. Загальна аудиторія по всьому світу – близько 5 млн осіб (журнал російською мовою видається в Україні і Росії і на місцевих мовах ще приблизно в десяти країнах, у тому числі Японії, Китаї та Бразилії).

В Україні Forbes видає "Український Медіа Холдинг", який належить СЄПЕК Сергія Курченка.

Генеральний директор "СЄПЕК-Медіа" Юрій Рівненський заявив, що продаж головної компанії ніяк не впливає на українське ліцензійну угоду.

Як повідомлялось, 14 журналістів українського Forbes у вівторок написали заяви про звільнення через "намагання змінити редакційну політику".

Згодом главред "Forbes Україна" Михайло Котов запевив, що 14 журналістів пішли з журналу не через зміну редакційної політики ЗМІ. 

Позначки: