НОВИНИ

Головний редактор українського Forbes запевняє, що звільнення журналістів не пов'язане зі зміною редакційної політики

Головний редактор видання "Forbes Україна" Михайло Котов заявляє, що 14 журналістів пішли з журналу не через зміну редакційної політики ЗМІ. Про це він сказав у коментарі російській агенції РІА Новини.

Котов  повідомив, що журналісти, які звільнились, були не згодні з об'єднанням колективів сайту і журналу в єдину структуру.

«Те, що відбулося - це звичайна управлінська історія, яка не має відношення ні до зміни редакційної політики, ні до нових власників. Мова йде про те  що до цих пір в редакції фактично існувало два колективи - один з них управлявся шеф-редактором сайту, другий колектив керувався шеф-редактором журналу. Зараз мова йде про об'єднання цих колективів у єдину структуру", - сказав головний редактор журналу.

Він підкреслив, що у виданні залишаються люди, які  готові продовжувати працювати. "Крім того, ми запросили журналістів на те, щоб продовжувати випуск і сайту, і журналу.  Forbes як і раніше буде залишатися провідним діловим виданням України. Я докладу до цього всіх зусиль", - додав Котов.

Нагадаємо, шеф-редактор Forbes Борис Давиденко повідомив, що 14 журналістів українського Forbes - 6 журналістів сайту і 8 працівників журналу,  написали заяви про звільнення через "намагання змінити редакційну політику". 

Він повідомив, що у вівторок головний редактор проекту "Forbes Україна" Михайло Котов "без пояснення причин" відхилив прийняту раніше заявку теми про радників першого віце-прем'єра Сергія Арбузова. Рубан підкреслив, що головний редактор має право ухвалювати те чи інше рішення. "Мені сказали, що буде перелік тем, про які ми писати не зможемо, але широкий вибір залишиться", - додав він.

Рубан заявляє, що в таких умовах не зможе продовжувати працювати.  Він вказав, що  звільнення відбулося "не через конкретний випадок, відбувалася ціла низка подій, з яких стало зрозуміло, що буде щось змінюватися".

Рубан також повідомив, що ще до ухвалення рішення про звільнення всій редакції "обрубали адмінку".

У червні UMH group і група Східноєвропейської паливно-енергетичної компанії (СЄПЕК) підписали угоду купівлі-продажу 98% акцій медіахолдингу.

У  день, як стало відомо про продаж холдингу UMH, куди входить Forbes, Сергію Курченку, про свою відставку заявив головний редактор Forbes Україна Володимир Федорин.

 Сам Курченко заявляв, що купив медіа-холдинг, щоб диверсифікувати бізнес. "Я як акціонер побудую з усіма виданнями правильні, прозорі відносини, які будуть закріплені юридичними документами. У мене буде такий договір з Forbes. І я буду чітко виконувати вимоги та побажання ліцензіата", - сказав він в інтерв'ю журналу.

У листопаді  група компаній ВЕТЕК і UMH group достроково закрили угоду купівлі-продажу 99% медіахолдингу UMH. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.