Активісти під Києвом знесли п’ятиметровий паркан навколо земельної ділянки комуніста

25 Серпня 2015, 10:47

Активісти частково зруйнували паркан, який огороджував земельну ділянку розміром 15 га у Бучі під Києвом, яка належала екс-нардепу від КПУ та екс-голові Держмитниці Ігорю Калєтніку. Про це розповів журналіст «Українського тижня» Денис Казанський на сторінці у мережі Facebook.

«День Незалежності провів з користю, в Бучі, з місцевою громадою. Люди частково розібрали величезний п'ятиметровий паркан навколо ділянки комуніста Калєтніка. Видовище, доповім вам, приємне. Трохи пізніше буде кіно і фоторепортаж. Не обійшлося без протистояння з міліцією, яка намагалася захищати прекрасний паркан. Звичайно, було частково шкода такий чудовий екземпляр. Такого роду конструкції, що огороджують 15 га, всеж, зустрічаються нечасто. Колись комуністи громили садиби поміщиків. Тепер народ атакує садиби комуністів», – написав Казанський та додав фотографії з місця подій.

За словами Казанського, огляд території показав, що Калєтнік планував влаштувати мисливські угіддя на виділеній території.

«Полювання виглядало б приблизно так: на огороджену територію прямо в межах міста завозяться раніше спіймані звірі, яких випускають, а потім бігають за ними по лісі і розстрілюють, користуючись тим, що нікуди дітися через високу стіну вони не можуть. Як видно, звичаї у «лєнінців» з 1917 року не надто змінилися», – розповів він.

Як повідомлялося, суд забрав у комуніста Калєтніка майже 900 га землі, записаної на 90-річного дідуся. Преса охрестила цю ділянку Бучанським Межигір'ям.