Активісток FEMEN посадили на дві доби

22 Лютого 2011, 11:43

Так, за рішенням суду Євгенія Крайзман повинна відсидіти одну добу, а Олександра Шевченко – 2 доби.

“FEMEN обіцяє не залишити без відповіді злочинні дії міліції і кишенькових судів. Ми будемо продовжувати працювати, ми з ще більшим розлюченням будемо переслідувати кримінальну українську владу, наближаючи своїми діями її неминучу ганебну смерть”, – заявила лідер жіночого руху FEMEN Ганна Гуцол.

Нагадаємо, що 14 лютого жіночий рух FEMEN провів акцію на підтримку жінок Італії “проти секс-злочинця Берлусконі” під посольством Італії в Києві. П’ять активісток руху під час акції були затримані міліцією. 

У січні цього року Апеляційний суд міста Києва визнав невинною активістку FEMEN Ганну Деду, яка в день народження Миколи Азарова 17 грудня 2010 року намагалася потрапити у будівлю Кабміну з букетом квітів і тортом і вручити їх прем’єру. Тоді адвокат активісток заявив, що суд затвердив, що топлес-протести під час цивільних акцій є абсолютно законними.

Після того, 17 січня активістку FEMEN Інну Шевченко затримали на Хрещатику у Києві під час проведення фотопроекту, присвяченого Міжнародному дню обіймів. У той же день її відпустили.