НОВИНИ

Київський суд підтвердив законність топлес-протестів в Україні

Апеляційний суд міста Києва вчора визнав невинною активістку FEMEN Ганну Деду, яка в день народження Миколи Азарова 17 грудня 2010 року намагалася потрапити у будівлю Кабміну з букетом квітів і тортом і вручити їх прем’єру. Про це FEMEN повідомило на своєму блозі.

Суд розглядав правомірність затримання цієї напіводягненої дівчини з ім’ям Кровосіся, що нагадує про червневу обмовку прем’єр-міністра Миколи Азарова про «бюджетних упирів-кровосісів».

 

«Суд був суворий, але справедливий. Ганна Деда визнана невинною, а дії міліції, що перешкоджають проведенню мирної акції, незаконними», - заявили у FEMEN.

 

«Деда Ганна була виправдана у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення по ст. 173 «дрібне хуліганство». Суд затвердив, що топлес-протести під час цивільних акцій є абсолютно законними», - заявив адвокат Деди Денис Овчаров.

 

«Тепер ми звернемося до суду з вимогою про відшкодування державою Ганні морального збитку за незаконний адміністративний арешт», - додав правозахисник Ярослав Яценко.

 

Вчора рух FEMEN влаштував першу в 2011 році акцію протесту. На цей раз моно-акція відбулася на одному з київських міських кладовищ. Одна з активісток FEMEN топлес тримала плакат Stable poor («Стабільно бідно»), тим самим, протестуючи проти «нібито стабільної» політики президента України Віктора Януковича.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги