“АероСвіт” оштрафували на 8,4 млн гривень

24 Січня 2013, 19:18

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури.

Таким чином, суд задовольнив позов Генпрокуратури в інтересах "Антонова" і Державного агентства з управління державними корпоративними правами та майном, у підпорядкуванні якого перебуває ДП "Антонов".

Цей же суд 17 січня стягнув з "Аеросвіту" 42 млн гривень заборгованості по сплаті аеропортових зборів та надані послуги на користь аеропорту "Бориспіль".

Нагадаємо, Господарський суд Київської області 29 грудня 2012 року почав провадження у справі про банкрутство «АероСвіту» за ініціативою самої компанії, призначивши розгляд справи на 23 січня. Згодом засідання перенесли на 15 лютого.

Суд також постановив провести процедуру розпорядження майном авіакомпанії.

Тим часом Бориспільська об'єднана державна податкова інспекція в Київській області подала до Київського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу на ухвалу Господарського суду про відкриття провадження у справі про банкрутство авіакомпанії «АероСвіт». Суд прийняв до провадження скаргу 21 січня.

Пізніше прес-служба Міністерства доходів і зборів повідомила, що Державна податкова служба з'ясовує можливу наявність кредиторських вимог держави в рамках процедури банкрутства авіакомпанії «АероСвіт».

У Міндоходов підкреслили, що через початок процедури банкрутства не була завершена планова комплексна перевірка компанії, яка в даний час здійснювалася податковою службою.

Позначки:

читати ще

показати ще
96