НОВИНИ

Податкова оскаржила банкрутство "АероСвiту"

Київський апеляцiйний господарський суд прийняв у провадження апеляцiйну скаргу Бориспiльської об'єднаної державної податкової iнспекцiї в Київськiй областi на рiшення Господарського суду Київської областi про вiдкриття провадження у справi про банкрутство авiакомпанiї "АероСвiт" за iнiцiативою самої компанiї.

Бориспiльська об'єднана державна податкова iнспекцiя просить скасувати рiшення апеляційного суду й припинити провадження у справi. Розгляд скарги запланований 5 лютого.

Нагадаємо, Госпсуд Київської областi 29 грудня 2012 року розпочав провадження у справi про банкрутство "АероСвiту" за iнiцiативою самої компанiї, призначивши розгляд справи на пiдготовчому засiданнi на 23 сiчня 2013 року.

"АероСвiт" заявив, що звернувся до суду iз заявою щодо порушення справи про банкрутство з метою початку процедури санацiї, вiдновлення платоспроможностi та забезпечення виконання зобов'язань перед кредиторами в повному обсязi.

Також 17 січня за позовом Генеральної прокуратури господарський суд Київської області стягнув з авіакомпанії "АероСвіт" понад 42 млн грн заборгованості оплати аеропортових зборів та наданих послуг на користь держпідприємства "Міжнародний аеропорт" Бориспіль"

У першiй половинi сiчня 2013 року багато рейсiв "АероСвiту" було скасовано, а з 15 сiчня маршрутна мережа, що включала, крiм внутрiшнiх рейсiв, ще близько 80 мiжнародних напрямкiв, скоротилася до двох внутрiшнiх i до десятка мiжнародних маршрутiв.

16 сiчня компанiя повiдомила, що впроваджує тимчасовий розклад польотiв, згiдно з яким залишає за собою оперування лише шiстьма повiтряними лiнiями: чотирма мiжнародними та двома внутрiшнiми.

Станом на кінець 2012 року авiаперевiзник має заборгованiсть перед кредиторами розмiром 4,27 млрд грн. Загальна балансова вартiсть активiв "АероСвiту" становить 1,467 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.