«Обов'язково апеляційне оскарження і, найбільше імовірно, касаційне, тому що довіри до судів у мене немає», – сказала Теличенко.
На її думку, під час ухвалення рішення суд мав не оцінювати законність записів колишнього співробітника президентської охорони Миколи Мельниченка, а просто розглядати скаргу захисту Кучми на порушення справи.
Теличенко впевнена, що під час розгляді справи про суті питання про справжність плівок Мельниченка виникло би і так.
Вона також вважає, що плівки могли б бути використані як докази в справі Кучми.
Як повідомлялось, у середу Печерський райсуд Києва скасував порушення справи проти Кучми.
Він встановив, що фактично єдиною підставою для порушення справи стали записи Мельниченка, і, посилаючись на рішення Конституційного Суду, підкреслив, що обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, які були отримані незаконними шляхом, і особою, не уповноваженим робити такі записи.
У березні Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Леоніда Кучми за підозрою в причетності до вбивства Гонгадзе.
Разом з цим записи Мельниченка, зроблені тайкома в кабінеті Кучми під час перебування його Президентом, були визнані речовими доказами у цій справі.
Нагадаємо, 16 листопада адвокати Кучми Сергій Ульянов і Віктор Петруненко оскаржили в Печерськом суді Києва постанову про порушення проти їх підзахисного кримінальної справи.
Захист Кучми вважає рішення Конституційного Суду, що визнав неможливою підставу обвинувачень на отриманих незаконним шляхом доказах, що підтверджує неможливість використання записів Мельниченка як доказу в справі екс-президента.