Адвокат Трампа заявив, що має докази впливу України на вибори 2016 року у США

27 Вересня 2019, 13:06

Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані заявив, що у нього є докази того, що в 2016 році Україна намагалася незаконно вплинути на вибори президента США. Про це він повідомив у Twitter.

 

"Урок для чесних людей. Ніколи не висувайте звинувачення, спираючись тільки на чутки. Я так не зробив, коли Україну звинуватили в незаконному впливі на вибори 2016 року, я отримав безпосередніх свідків, відеокасети і компрометуючі документи для підтвердження цього. Дивіться і чекайте!", – написав він.

 

Як повідомлялося, у Вашингтоні суд у середу, 13 березня, оголосив вирок колишньому голові передвиборчого штабу Дональда Трампа Полу Манафорту, його засудили до 73 місяців за злочини, пов'язані з роботою політичного консультанта в Україні.

 

Нагадаємо, за даними ЗМІ, колишній радник передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа та лобіст екс-президента України Віктора Януковича Пол Манафорт попередньо дав згоду на угоду зі спецпрокурором Робертом Мюллером. Згодом ЗМІ повідомили, що Пол Манафорт погодився визнати провину за двома пунктами звинувачень, а саме: визнав себе винним у змові проти США та змові з метою перешкоджання правосуддю. Своєю чергою, у Білому домі заявили, що рішення Пола Манафорта визнати себе винним і співпрацювати зі спеціальним прокурором Робертом Мюллером "абсолютно не пов'язано" з Дональдом Трампом.