НОВИНИ

У США суд оголосив ще один вирок Манафорту

Загалом Манафорт проведе за ґратами 7,5 років.

У Вашингтоні суд у середу, 13 березня, оголосив вирок колишньому голові передвиборчого штабу Дональда Трампа Полу Манафорту, його засудили до 73 місяців за злочини, пов'язані з роботою політичного консультанта в Україні. Про це повідомляє видання Axios.

 

Як зазначається, 30 місяців з цього терміну співпадатимуть з попереднім терміном ув’язнення. Загалом Манафорт проведе за ґратами 7,5 років.

 

"Важко переоцінити усю кількість брехні, шахрайства та надзвичайну суму грошей, залучених в цю справу", – заявила суддя Емі Берман Джексон.

 

Нагадаємо, 8 березня федеральний суд США засудив Манафорта до 47 місяців ув’язнення за ухиляння від сплати податків та банківські махінації.  Крім того, головуючий суддя Елліс підкреслив, що вирок Манафорту непов'язаний із розслідуванням спеціального прокурора США Мюллера щодо російського втручання.

 

Як повідомлялося, за даними ЗМІ, колишній радник передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа та лобіст екс-президента України Віктора Януковича Пол Манафорт попередньо дав згоду на угоду зі спецпрокурором Робертом Мюллером. Згодом ЗМІ повідомили, що Пол Манафорт погодився визнати провину за двома пунктами звинувачень, а саме: визнав себе винним у змові проти США та змові з метою перешкоджання правосуддю. Своєю чергою, у Білому домі заявили, що рішення Пола Манафорта визнати себе винним і співпрацювати зі спеціальним прокурором Робертом Мюллером "абсолютно не пов'язано" з Дональдом Трампом. 

 

Нагадаємо, 21 серпня в США суд присяжних визнав винним за вісьмома пунктами обвинувачення колишнього радника передвиборчої кампанії Дональда Трампа та лобіста екс-президента України Віктора Януковича Пола Манафорта. 

 

Федеральний прокурор Узо Асоні оголосив основні обвинувачення, висунуті політконсультанту Полу Манафорту. За словами прокурора, політтехнолог ставив себе вище за американське законодавство.  Так, сторона обвинувачення заявила, що політтехнолог відкрив 30 рахунків у трьох країнах, щоб приховати доходи від роботи в Україні. 

 

Під час засідання суду адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що політтехнолог отримував незареєстровані доходи, бо це було умовою його українських бізнес-партнерів.  

 

25 червня суд змінив запобіжний захід для екс-голови передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта з домашнього арешту на утримання під вартою. Суддя скасував перебування Манафорта під домашнім арештом після того, як прокурори заявили, що Манафорт спробував втрутитися в справи свідків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.