Адвокат попереджає про загрозу життю Мельниченка

27 Жовтня 2012, 18:34

"За авто, на якому їздить Мельниченко з охороною, відбувається стеження на автомобілях з невідомими номерами, які за державною базі реєстрації номерних знаків автомобілів не числяться", – повідомив адвокат Микола Неділько.

За його словами, зокрема, "на хвості" за машиною Мельниченко були помічені два автомобілі, номерних знаків яких взагалі немає в державній базі: Skoda Fabia кольору "сріблястий металік" з номерами АА 6148АТ, і Daewoo Lanos срібного кольору з номерами АА1057АН.

Крім цього, юрист зазначив, що були помічені інші автомобілі, водії яких стежать за машиною Мельниченко, і марки яких не відповідають номерним знакам, закріпленим за ними у державній базі.

Адвокат побоюється, що могло надійти замовлення на вбивство Мельниченко, і має намір звернутися до Генеральної прокуратури з проханням розібратися в ситуації.

За словами Неділька, якщо правоохоронці не вживатимуть жодних заходів, та несанкціонована стеження не буде припинено, Мельниченко змушений буде покинути межі України.

Як повідомлялось, 26 жовтня колишнього майора Держохорони Миколу Мельниченка суд відпустив під заставу в 76,5 тисячі гривень. За рішенням суду, Мельниченко повинен перебувати у селі Васильківського району Київської області, де прописаний. У селі його охоронятимуть працівники СБУ. Покидати місце мешкання Мельниченко має право лише з дозволу слідства.

Під час судового засідання  Мельниченко заявив, що готовий давати свідчення у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році. Мельниченко також заявив, що повернувся в Україну через загрозу його життю у США.

Генпрокуратура висунула йому обвинувачення у кримінальній справі про розголошення державної таємниці.

Кримінальну справу проти Мельниченка порушено за частиною 2 статті 328 Кримінального кодексу – розголошення держтаємниці, частини 1 статті 358 – підробка документів, частини 3 статті 365 – перевищення влади або службових повноважень.

Мельниченко на посаді співробітника охорони президента Леоніда Кучми на диктофон таємно вів запис розмов перших осіб країни у кабінеті Кучми.

Нагадаємо, 24 жовтня співробітники Служби безпеки України й Державної прикордонної служби затримали Мельниченка в міжнародному аеропорту «Бориспіль».