Адвокат Лозінського вважає, що його підзахисний майже герой

31 Березня 2011, 16:13

Захист екс-нардепа стверджує що Олійник був озброєний, а Лозінский з компанією намагалися його зупинити.

«Можливо, у Валерія Олійника була зупинка серця через передозування наркотиків», – припустив адвокат.

Раніше він просив суд провести ексгумацію тіла Олійника та перевірити його на наркотики, які той нібито вживав перед смертю. Але суд відхилив клопотання.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області внаслідок сутички з народним депутатом Лозінським, районним прокурором Горбенком і начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув місцевий житель Валерій Олійник, 1954 року народження.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, здійснене способом, що носить характер особливої муки, або здійснене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або виконане на замовлення, або привело до смерті потерпілого).

3 липня 2009 року Верховна Рада позбавила Лозінського депутатських повноважень, після чого Печерський райсуд Києва дав дозвіл на його затримання і доставку його до суду.

30 липня 2009 року Лозінський був оголошений у міжнародний розшук. Він добровільно здався в Києві 1 березня 2010 року після 8 місяців розшуку.

3 березня Печерський районний суд Києва обрав Лозінському запобіжний захід у вигляді арешту. 14 грудня Дніпровський районний суд Києва розпочав розгляд кримінальної справи.

28 березня Генпрокуратура просила суд призначити Лозінському найвищу міру покарання – довічне ув’язнення.