Вийшов друком щорічний спецпроект журналу The Economist та «Українського тижня» «Світ у 2015»

 
Журнал «Український тиждень» п’ятий рік поспіль разом із британським The Economist видає спецпроект «Світ у...». При цьому четвертий рік «Український тиждень» дістає ексклюзивне право в Україні на його друк. 

«Світ у 2015» – українська версія щорічного спецпроекту журналу The Economist, що пропонує аналітику і прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі. Серед колумністів цьогорічного видання чимало видатних постатей сучасності. Гілларі Клінтон порушила питання гендерної рівності, Білл Ґейтс присвятив допис боротьбі з бідністю, президент Чилі Мішель Бачелет висловила власне бачення Цілей розвитку тисячоліття, своїми планами поділився також прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці. Про те, якими будуть авто майбутнього, розповіла генеральний директор General Motors Мері Барра, а про втілення фантазій у наукові факти написав письменник Аластер Рейнольдс. 

 

Наприкінці випуску – прогнози щодо України. «Охочих передбачати події 2015 року в нашій країні не бракує, останні події багато в кого активізували фантазію та уяву, однак ми намагалися бути зваженими у своїх оцінках, – каже Дмитро Крапивенко, головний редактор «Українського тижня», редактор українського видання «Світ у 2015». – Окрім очікуваних тем, як-от майбуття Криму і Донбасу, обороноздатність та енергоефективність, ми цього разу спробували оцінити перспективні галузі економіки й нову структуру експорту українських товарів та послуг, відзначили деякі культурні тренди і виклики, що стоять перед медіа-спільнотою». Поряд зі штатними авторами «Українського тижня» статті для української частини «Світу у 2015» написали голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, представник України при ООН Юрій Сергеєв, експерти Михайло Гончар та Ігор Коліушко, публіцист Леонідас Донскіс і музикант Павло Гудімов.  

 

Придбати pdf-версію «Світ у 2015»