Бондаренко зазначив, що після більше ніж 3-х годин дискусії, був встановлений факт того, що столична влада повністю ігнорувала звернення підприємців з торговельного ринку «Шлях» щодо легалізації їх торговельної діяльності та захисту їх інтересів.
«Міська влада створила умови для напівлегальної ситуації на ринку, тим самим давши волю злочинній діяльності рейдерів та рекетирів, які збирали данину та тримали підприємців у постійній страху. Однією з головних причин цієї ситуації стала корупційна схема видачі дозвільних документів. На нараді стало відомо, що з поданих до КМДА 73-х заяв на здійснення торговельної діяльності на території «Шляху», видано на руки тільки 23 дозволи», – повідомив Бондаренко.
Депутат також зазначив, що в ході обговорення «абсолютно чітко стало зрозуміло, що рейдерські атаки та рекетирські побори, через які й виник останній конфлікт з побиттям дівчини, відбувалися виключно під патронатом міліції».
Результатом спільної наради стали домовленості між райдержадміністрацією та підприємцями щодо продовження спільної роботи над легалізацією діяльності (оформлення дозвільних пакетів документів). Також було вирішено звернутися до КМДА з вимогою законного оформлення права громадян здійснювати торговельну діяльність на торговому майданчику «Шлях».
Бондаренко також зазначив, що підприємці домовилися «тримати оборону» та не платити данину. Наступна спільна нарада запланована на понеділок у приміщенні Святошинської РДА.
За його словами, на нараду прийшли підприємці ринку, народні депутати від «Батьківщини» і «Удару», депутати Київради, представники Святошинської РДА та заступник прокурора Святошинської районної прокуратури Києва.
Як повідомлялось, сьогодні у Святошинській районній держадміністрації проходили громадські слухання з приводу ситуації навколо ринку-алеї "Шлях".