НОВИНИ

У райадміністрації Святошина заявляють, що ринок "Шлях" не має жодних дозволів

У Святошинській районній держадміністрації у Києві в суботу з ранку проходять громадські слухання з приводу ситуації навколо ринку-алеї "Шлях".

Як повідомляє "5 канал", у суботу вранці біля Святошинської райдержадміністрації зібралося близько 100 працівників ринку-алеї, які прийшли на запрошення керівництва адміністрації.

На слуханнях вирішується питання існування ринку.

Місцева влада стверджує, що цей ринок не має жодних дозволів: він перебуває на магістралі – і у випадку узаконення такого ринку виникнуть проблеми з ремонтом магістралей.

Підприємці ринку, у свою чергу, стверджують, що проблеми з роботою почалися після зміни адміністрації ринку.

За словами продавців, нове керівництво ринку почало підвищувати ціни, чинити на них тиск і вимагає покинути ринок.

З ранку атмосфера в райдержадміністрації спокійна.

Як повідомлялось, сьогодні вночі 60 протестувальників, які зібралися під Святошинським райвідділком міліції у Києві, зламали металеву огорожу біля входу до будівлі і намагалися увірватися до приміщення.

Нагадаємо, у Києві міліціонер на ринку "Шлях", що у Святошинському районі, побив активістку Коаліції учасників помаранчевої революції, дівчину забрала швидка.

Згодом, за словами лідера КУПРу Сергія Мельниченка, працівники ринку зібралися біля Святошинського райвідділку міліції. Вони намагалися потрапити до будівлі, однак правоохоронці застосували сльозогінний газ та силою відтіснили протестувальників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.