У січні в Запоріжжі майор міліції на «Лексусі» врізався у «Запорожець», внаслідок чого вагітна пасажирка останнього авто загинула. Як виявилось, водій-міліціонер був співробітником місцевого управління боротьби з організованою злочинністю. Чоловік загиблої зізнався, що після аварії йому почали пропонувати гроші. "Вони пропонують, щоб я інститут закінчив, а вони все оплатять. Зараз вони мені що тільки не пропонували: "Давайте ми вам 10 тисяч доларів, а ви до нас претензій ніяких мати не будете", – зазначив він.
На початку лютого у Миколаєві автомобіль під керуванням співробітника ДАІ збив насмерть пішохода. За скоєним злочином відкрили провадження за ч. 2 ст. 286 КК – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Згодом на дорозі Івано-Франківськ-Долина інспектор ДАІ одного з райвідділів Прикарпаття у ДТП травмував двох чоловіків, які здійснювали буксирування транспорту. Одразу після ДТП, ДАІ заперечувала причетність свого співробітника до цієї ДТП. Згодом в обласному управлінні ДАІ повідомили, що звільнили свого співробітника причетного до дорожньо-транспортної пригоди.
9 березня у Феодосії в ДТП за участі автомобіля "швидкої допомоги" та легковика Volkswagen Passat загинула жінка-фельдшер та лікар, постраждали четверо людей. Як з'ясувалось, за кермом легковика був співробітник СБУ. Згодом експерти Кримського управлінні Держслужби гірничого нагляду і промислової безпеки у своєму висновку назвали це ДТП "нещасним випадком, пов'язаним з виробництвом". У ГПУ пообіцяли, що цей висновок не вплине на розслідування. Феодосійський міський суд визнавпрацівника СБУ потерпілим у ДТП . У свою чергу прокуратура заявила, що не згодна з рішенням суду щодо визнання правоохоронця потерпілим. 13 квітня дві сотні людей вийшли на черговий мітинг через ДТП за участю працівника СБУ та «швидкої» допомоги, в якому загинуло двоє медиків.
У квітні на Черкащині старший прапорщик міліції збив на смерть пішохода, який у невстановленому місці переходив дорогу.
28 квітня інспектор ДАІ збив людину на пішохідному переході в Оболонському районі Києва. Як підкреслили в ДАІ, екіпаж автопатруля одразу викликав "швидку допомогу" і надав потерпілому першу медичну допомогу. Винуватця ДТП відсторонили від виконання службових обов'язків.
У травні в Івано-Франківську сталася ДТП за участю автомобіля ДАІ. Внаслідок аварії загинув водій вантажного мікроавтобусу Volkswagen. Очевидці вважають винним у аварії автомобіль ДАІ, який переслідував мікроавтобус та нібито "підрізав" його, після чого Volkswagen врізався у стовп. Очевидці стверджують, що обидва співробітники ДАІ були п'яні, при цьому один зник з місця ДТП, залишивши службову машину.
На початку червня на Івано-Франківщині п’яний міліціонер збив людину. За вказаним фактом прокуратура почала кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК. У вкрай важкому стані потерпілого госпіталізували.
Винуватцями ще однієї резонансної ДТП у Києві стали СБУшники. Так 22 червня в Києві на Інтернаціональній площі зіткнулись автомобілі Infiniti, Toyota corolla, Opel zafira та автобус МАЗ. Унаслідок ДТП водія і двох пасажирів Infiniti, а також водія та 6 пасажирів автобуса було доставлено до лікарні з травмами різного ступеня тяжкості, внаслідок травм загинула пасажирка. Пізніше пасажир Infiniti помер у лікарні – ним виявився працівник СБУ. Спочатку кримінальне провадження за фактом ДТП було відкрито за ч. 2 ст. 286 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до завдання тілесних ушкоджень особам, проте згодом справу перекваліфікували згідно з ч. 3 ст. 286 ККУ. Згодом прокурор Центрального регіону з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Юрій Війтєв зазначив, що працівники СБУ, які рухались на заборонений сигнал світлофору, понесуть покарання – незалежно від того, чи знайшли у їхній крові алкоголь чи ні.
1 липня прокурор заявив, що у зразках крові співробітника СБУ – водія Infinitі алкоголю не виявлено.