НОВИНИ

П'яний майор міліції на "Лексусі" розчавив автівку з вагітною жінкою

На Запоріжжі майор міліції на «Лексусі» врізався у «Запорожець». Вагітна пасажирка останнього загинула, повідомляє ТСН.

Зазначається, що в день трагедії молоде подружжя разом із батьком поверталося додому. За кілька кілометрів від села машина зламалась. Дівчина лишилась у салоні, а чоловіки намагалися полагодити старий генератор.

"Запорожець" зі знаком аварійної зупинки стояв на дорозі, коли у нього на швидкості врізався позашляховик. Автівку відкинуло на кілька десятків метрів. Чоловіки встигли відскочити, дівчина, яка сиділа в салоні, загинула одразу.

Тим часом водій-винуватець ДТП одразу після трагедії почав дзвонити батькам.   

"Він стоїть та ледь за двері тримається – п'яний. Та по телефону з таким цинізмом говорив – "тут, якийсь дибіл стояв, я в нього влетів, якась клуша завернулась". Я ці слова до кінця життя не забуду", - розповідає чоловік загиблої Олександр.

Він стверджує, що за кермом "Лексуса" сидів майор міліції, який повертався додому з полювання. Згодом на місце ДТП приїхав батько правоохоронця, і заявив, що автівкою керував він. На експертизу також повезли батька. А згодом чоловіку загиблої почали пропонувати гроші.   

"Вони пропонують, щоб я інститут закінчив, а вони все оплатять. Зараз вони мені що тільки не пропонували: "Давайте ми вам 10 тисяч доларів, а ви до нас претензій ніяких мати не будете", - каже Олександр.

Загиблій був 21 рік. У день смерті вона дізналась , що нарешті завагітніла. Рідні потерпілої кажуть - від них приховують матеріали справи,  досі не показали навіть схеми ДТП. Хто насправді був за кермом позашляховика, встановлює прокуратура. 

Майор, якого підозрюють у злочині, працював в управлінні  боротьби з організованою злочинністю. Зараз він у відпустці, але, за останньою інформацією, його вже звільнили заднім числом.