"Батьківщина", на разі, посідає другу позицію – 15,9%. Партія УДАР – 12,4%. ВО "Свобода" – 6,1%, Комуністична партія – 5,1%.
Інші партії набирають менше одного відсотка підтримки виборців.
Щодо політичних уподобань щодо президентських виборів, то електоральні орієнтації українців розділилися наступним чином.
Якби вибори президента відбулися найближчої неділі, кандидатуру Януковича підтримала б виборців – 18,1%. Другу позицію посідає Кличко – 16,2%, а третю Яценюк – 9,7%.
Тимошенко в гіпотетичний список кандидатів в президенти не вносилась.
Близько третини виборців заявляють, що не знають, за якого кандидата віддали б свій голос та чи взагалі прийшли б на вибори.
Українці демонструють досить високий рівень електоральної активності, адже близько 70% виборців готові чи скоріше готові взяти участь у волевиявленні. При цьому тих, хто протилежної думки – близько 21%.
Слід відзначити, що близько 40% виборців заявляють, що не знають за кого будуть голосувати та чи взагалі прийдуть на виборчі дільниці в день проведення виборів до Верховної Ради України якби вони відбулись найближчим часом.
Дослідження було проведене у період з 21 травня по 3 червня 2013 року по всій території України методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондентів.
Метод відбору респондентів – квотна вибірка (за ознаками вік та стать). Загалом було опитано 2004 респондентів у віці від 18 років і старше, вибірка репрезентативна загалом для України за показниками віку, статі та розміру населеного пункту.
Як повідомлялось, за результатами соцопитування Центру Разумкова, якби вибори президента відбулися у травні, то Янукович отримав би 23,1%, Кличко – 17,9%, Яценюк – 15,9%.
За даними опитування КМІС, Янукович і Яценюк втрачають позиції у президентському рейтингу, Кличко і Тягнибок – нарощують.