Відтак, частка компанії Харітоніна і Кулькова, статки яких російський Forbes оцінює в $1 млрд и $700 млн відповідно, в «Біолік» становить 97%.
Як відомо, в 2010 році російській інвестори придбали 55% акцій компанії у підприємця Сергія Максимова. Інші 45% «Біолік» належали Олександру Богатирьову та його компаньйону Олександру Забудкіну, який також був партнером в донецькій компанії «Сінбіас фарма» , що випускає препарати онкогрупи.
На початку 2012 року, після того як Раїса Богатирьова очолила МОЗ, перший же тендер, проведений міністерством під її керівництвом, виграв «Біолік». Загалом, протягом року харківська компанія отримала замовлень від МОЗ на 40 млн гривень, що істотно більше, ніж у попередні роки.
Вже в 2013 році Генпрокуратура запідозрила МОЗ в порушенні законодавства при закупівлі вакцин, вироблених цим підприємством.
В той же час стало відомо, що Олександр Богатирьов продав свою частку – 19% – Забудкіну. У квітні обидва були виведені зі складу наглядової ради компанії, їх місця зайняли представники «Фармстандарта».
«Біолік» – єдиний в Україні виробник вакцин для профілактики дифтерії, правця та коклюшу. «Фармстандарт» такі препарати не випускає. Вісім заводів компанії виробляють в основному таблетовані препарати. У портфелі групи – більше 400 найменувань ліків. Виручка «Фармстандарта» у 2012 році склала $ 1,7 млрд.