"Люди, які рекомендували цих людей в список, звичайно, повинні нести політичну відповідальність за це. Яка ця відповідальність має бути – інше питання", – сказав Власенко.
Водночас, він уникнув відповіді на питання, чи повинен подавати у відставку з посади лідера фракції Арсеній Яценюк в зв'язку з тим, що більшість "тушок" були включені в список ГО "Батьківщина" за квотою "Фронту змін".
Власенко також зазначив, що не знає позиції Тимошенко щодо цього питання.
"Я сьогодні в Харкові не був і у мене не було можливості переговорити з Юлією Володимирівною з цього приводу. Як тільки я її побачу і поговорю, у мене буде можливість повідомити вам про позицію Юлії Тимошенко", – сказав Власенко.
Водночас він дав зрозуміти, що для нього не став несподіванкою вихід з фракції Романа Стаднійчука, який став парламентарем після позбавлення Власенка депутатського мандата.
"Мені відомо, що ця людина звільнилася зі свого місця роботи 28 лютого, в той день, коли пан Рибак подав позов на мене у Вищий адміністративний суд. Я про позов не знав. А ця людина вже звільнилася з роботи, щоб заскочити на моє місце . Про що ми говоримо?", – сказав Власенко.
Нагадаємо, 4 квітня спікер Володимир Рибак на засіданні Ради в приміщенні комітетів ВР оголосив, що депутати Олег Канівець, Віталій Немілостівий, Роман Стаднійчук та Ігор Скосар вийшли із фракції “Батьківщина”.
Немілостівий і Стаднійчук брали у часть у так званому "виїзному" засідання Ради, а Канівець і Скосар в заяві, поширеній у ЗМІ, пояснили свій вихід з "Батьківщини" тим, що не бажають брати участь у політичному «театрі одного актора», яким, на їхню думку, є лідер фракції Арсеній Яценюк.
Народний депутат Анатолій Гриценко пізніше заявив, що допускає можливість виходу з фракції «Батьківщина», якщо «вожді опозиції й надалі будуть лише імітувати боротьбу, приймати одноосібно рішення».
У Партії регіонів заявили, що поведінка лідерів опозиції може призвести до того, що приблизно 20 депутатів вийдуть з фракції.