НОВИНИ

Гриценко не виключає, що вийде з "Батьківщини"

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Анатолій Гриценко допускає можливість виходу з фракції так само, як це зробив його однопартієць з "Громадянської позиції" Олег Канівець.

"Якщо вожді опозиції й надалі будуть лише імітувати боротьбу, приймати одноосібно (без обговорення з депутатами) рішення, наслідком яких є втрата довіри людей і маргіналізація опозиції, то з фракції можуть вийти й інші депутати, і я зокрема", - написав Гриценко у своєму блозі в четвер, 4 квітня.

Пояснюючи вихід Канівця з фракції "Батьківщина", Гриценко зазначив, що той був і залишається опозиційним депутатом, "він - в опозиції до Януковича і його політики".

"Канівець і надалі підтримуватиме законопроекти, внесені опозиційними фракціями. Він не голосувати за лобістські, корупційні, антинародні проекти влади. Буде приймати участь в акціях протесту, організованих опозицією", - зазначив Гриценко.

За словами депутата, якби Канівець не залишився в опозиції, а тушкою перейшов у табір влади президента Віктора Януковича, він "поклав би на стіл свій депутатський мандат".

«Наостанок, мабуть, риторичне питання: за чотирьох зрадників, які пройшли до ВР за квотою "Фронту змін" і зараз сидять на Банковій разом з регіоналами і комуністами, Яценюк мав би скласти свій мандат? Моя відповідь - так. А Ваша?», - написав Гриценко.

Тим часом Канівець і Скосар  в заяві, поширеній у ЗМІ, пояснили свій вихід з "Батьківщини"  що не бажають брати участь у політичному «театрі одного актора», яким, на їхню думку, є лідер фракції Арсеній Яценюк.

"Ми стали заручниками маніакального прагнення лідера фракції" Батьківщина "стати єдиним кандидатом від опозиції на президентських виборах у 2015 році. Яценюк сьогодні намагається керувати партією, не враховуючи думок соратників і реалізуючи лише власні амбіції", - йдеться заяві.

Відтак, народні депутати заявили, що  з урахуванням неминучої участі в "політичних корупційних схемах Арсенія Яценюка", вони прийняли "єдино можливе рішення - залишити лави фракції".

"Повна узурпація влади Арсенієм Петровичем веде до  внутрішньопартійного розколу. Фактично, Яценюк - політичний корупціонер, який мріє стати національним лідером", - заявили депутати.

Нагадаємо, сьогодні Рибак оголосив, що депутати Олег Канівець, Віталій Немілостівий, Роман Стаднійчук та Ігор Скосар вийшли із фракції “Батьківщина”.

Віталій Немілостівий і Роман Стаднійчук брали у часть у так званому "виїзному" засідання Ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.