"Велике питання викликає робота нашого парламенту, тому що прийняття законів, я знаю це з власного досвіду, – процес тривалий, складний і вимагає безперервної і постійної роботи парламенту. І тому після 4-х місяців безрезультатної роботи у мене є певні побоювання", – написав Азаров, відповідаючи на запитання "чи встигне уряд підготувати всі необхідні документи і вирішити поставлені Євросоюзом завдання" в строк.
"Але ми зі свого боку готові до конструктивної роботи з парламентом і будемо робити все від нас залежне, щоб в кінцевому підсумку така конструктивна робота нашої Верховної Ради відновилася", – заявив прем'єр.
Також Азаров зазначив, що "буквально 10 хвилин тому закінчилася (його) зустріч з паном Коксом, на якій обговорювали питання реалізації планів, намічених з підготовки до листопадового саміту "Україна-ЄС".
"Ми дуже детально обговорили всі питання нашої співпраці, і я роз'яснив позицію України щодо тих проблемних питань, які цікавили пана Кокса", – зазначив прем'єр.
"Ми співпрацюємо і будемо співпрацювати з усіма європейськими політиками, які налаштовані на конструктивну співпрацю з Україною. На превеликий жаль, є й такі політики в Європі, які сприймають Україну у виключно негативному світлі. Вони заздалегідь тенденційно налаштовані щодо всього того, що відбувається на Україн ", – заявив Азаров.
"Але навіть і з такими ми зустрічаємося і, принаймні, викладаємо нашу точу зору. Тому ми відкриті до діалогу, завжди прислухаємося до конструктивної критики, але безумовно, відкидаємо пряме, а іноді і грубе втручання в наші внутрішні справи", – додав він.
Нагадаємо, 5 березня народні депутати від опозиційних фракцій заблокували Верховну Раду, протестуючи проти позбавлення Власенка депутатського мандата.
Спікер Володимир Рибак заявляв, що парламентська більшість має намір розблокувати трибуну Верховної Ради силою.
Крім того, лідер Батьківщини Арсеній Яценюк заявив, що, блокуючи парламент, опозиція не дозволить спікеру рибаку зробити відповідне оголошення з трибуни, в разі позитивного рішення ВАСУ.
6 березня суд позбавив депутатських повноважень Власенка. Зокрема, суд дійшов висновку, що захист будь-якої особи у суді нерозривно пов'язаний зі статусом адвоката та адвокатською діяльністю, зробивши з цього висновок про те, що Власенко адвокатську діяльність у зазначений у законі строк не припинив, тому є сумісником і мусить бути позбавлений депутатського мандата.