Причину цього він пояснив у наступному: «Можливо, далося взнаки те, що проводячи парламентську кампанію, опозиція вже тримала в голові кампанію президентську. Можна говорити й про те, що олігархічні клани, які обклали Україну, в той чи інший спосіб, менше чи більше, контролюють всі парламентські фракції, зокрема й опозиційні», – зазначив Філенко.
За словами депутата, він разом з Тарасом Стецьківим пропонували долучити до обговорення виборчих списків опозиції громадськість.
«Щоб в списках було більше представників громадського сектору, зокрема і журналістів, і за наслідками обговорення їх скорегувати – тоді б люди відчули свою причетність до всього виборчого процесу опозиції, а не лише в день голосування. Тож попри масові фальсифікації як в пропорційній, так і в мажоритарній частині, люди не вийшли на вулиці захищати результати, адже вони ніяк на ці списки і цих кандидатів не впливали. Все це наштовхує на думку, наскільки серйозно опозиція ставила перед собою завдання отримати більшість», – переконаний Філенко.
Повну версію інтерв’ю читайте тут.