НОВИНИ

Філенко: Янукович звіриною чуйкою відчув, що Тимошенко для нього - ключова загроза

Нинішній президент Віктор Янукович основною загрозою для себе бачив екс-прем’єра Юлію Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це в інтерв’ю Тиждень.ua заявив народний депутат від БЮТБ, один з польових командирів Майдану Володимир Філенко.

На питання про те, чи вірить Філенко, що нинішні опозиційні лідери справді хочуть її звільнення, депутат зазначив: «Як казав герой відомого радянського фільму, «меня терзают смутные сомненья… Найкраще про ситуацію з Юлею знає, за всієї моєї неповаги, Віктор Янукович».

«За браком інтелектуального рівня він звіриною чуйкою відчув, хто для нього є ключовою загрозою. Це ж стосується і Луценка», - сказав Філенко.

Він сподівається, що до президентських виборів 2015 року «все ж таки щось зміниться», що дало б змогу звільнити Тимошенко і Луценка.

«Тут має бути поєднання внутрішніх і зовнішніх факторів, важливо, як діятиме опозиція в парламенті, і дай боже, щоб все це склалося таким чином, щоб Юля і Юра якнайшвидше вийшли на свободу», - зазначив депутат.

«Навіть якщо Тимошенко піде з політики, навіть якщо вона прийме таке рішення (хоча вона цього не зробить), я суто по-людськи хотів би, що вона була на волі. Якщо вона в чомусь і винувата, то точно не в тому, в чому її звинувачують. А Луценко ж сидить абсолютно ні за що -це вам будь-хто скаже», - додав він.

«Першим указом будь-якого президента, який переможе Януковича, має бути указ про її звільнення. Більше того, всі бажаючі йти в президенти, якщо їхнє прізвище не Янукович, мають гарантувати виборцям, що саме це стане їхнім першим кроком – а потім вже вони робитимуть щасливими усіх інших», - вважає Філенко.

«Якщо вона вийде, хоч до виборів, хоч після них, може бути багато варіантів використання її енергії та досвіду. Конкретніше говорити важко, бо її запакували так, що справді мало інформації, в якому вона моральному і фізичному стані», - зауважив депутат.

Повний текст інтерв’ю з Володимиром Філенком читайте тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.