Процес «тушкування» у Верховній Раді розпочався після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах. Тоді було ухвалено зміни до регламенту, які дозволили приєднуватися до коаліції не лише фракціям, але й окремим депутатам.
Таким чином, було утворено коаліцію депутатських фракцій «Стабільність і реформи», до якої увійшли: фракції Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина, 6 народних депутатів від БЮТу, 6 – від НУНСу, і 4 позафракційні депутати.
Зміни до регламенту ВР, які дозволили сформувати коаліцію «тушок», Конституційний Суд визнав такими, що відповідають Конституції, а 1 жовтня 2010 року взагалі скасував Конституційну реформу 2004 року, яка передбачала необхідність утворення коаліції депутатських фракцій.
27 квітня 2010 року коаліція «тушок» із перебіжчиками ратифікувала угоду про продовження перебування на території України Чорноморського флоту Росії. За це рішення проголосували 236 народних обранців.
Під час засідання відбулася масштабна бійка. Представники опозиції закидали спікера Володимира Литвина яйцями. Хтось із депутатів закинув димову шашку. А деякі депутати билися в рукопаш.
У результаті один депутат від НУНС був гостіпалізований зі струсом мозку, а ще одному зламали ніс.
Біля Верховної Ради України, де зібралися противники і прихильники угоди щодо ЧФ, також відбулися сутички між мітингувальниками з боку опозиції та представниками правоохоронних органів.
У листопаді того ж року парламент ухвалив Податковий кодекс. За відповідне рішення проголосувало 269 народних обранців із 387 депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
Під час засідання відбулася невелика сутичка.
У відповідь підприємці оголосили безстрокову акцію протесту, яка потім отримала назву «Податковий майдан».
08 липня 2011 року Верховна Рада VI скликання прийняла пенсійну реформу, яка передбачає підвищення пенсійного віку для жінок. За неї проголосували 248 народних депутатів.
13 квітня цього року Верховна Рада ухвалила проект нового Кримінально-процесуального кодексу. За ухвалення цього рішення, о 4:13 ранку, проголосувала 271 картка народного депутата.
У липні 248 народних депутатів проголосували за законопроект №9073 "Про основи державної мовної політики".
Під час голосування біля трибуни виникла невелика бійка, оскільки опозиціонери намагалися зірвати голосування. Зокрема, депутати від опозиції вирвали мікрофон у головуючого на засіданні першого віце-спікера Адама Мартинюка. Однак він все одно встиг поставити це питання на голосування. Після ухвалення закону Мартинюк закрив засідання Ради.
Закон передбачає встановлення офіційного використання регіональних мов у роботі місцевих органів державної влади при проживанні мінімум 10% носіїв на територіях, на яких розповсюджена ця мова.
20 листопада 2012 року Верховна Рада ухвалила в новій редакції закон про введення біометричних паспортів з пропозиціями президента Віктора Януковича. За закон проголосували у вівторок 243 народних депутати.
Закон, зокрема, передбачає введення електронних паспортів – документів з електронним носієм біометричної інформації для виїзду за кордон у відповідності зі стандартами Міжнародної організації цивільної авіації (ІCАО). Але разом з тим, запровадження таких документів концентрує в МВС колосальну базу особистих даних, яка потенційно може використовуватися зі злочинними намірами.