Водночас 12% опитаних підтримують партію УДАР Віталія Кличка, 10,8% – за Комуністичну партію, 4,1% – Свободу, 3,7% – партію Н.Королевської "Україна – Вперед!". Ще близько 1% виборців підтримали б "Нашу Україну", 0,6% – Радикальну партію О.Ляшка. Решту партій – понад 2%, не визначились – 16,6%.
Серед основних тенденцій, соціологи відмічають стабільне зростання рейтингу Партії регіонів. У опозиції ж, навпаки, рейтинг зменшується. Не демонструють тенденцій до зростання партія "Свобода" та "Україна – Вперед!". За останній місяць дещо зросла кількість "невизначених" – з 15 до 17%.
У соціологічній групі рейтинг зазначають, що у вересні розрив між Партією регіонів і "Батьківщиною" складає вже +3 на користь партії влади.
Також 40% опитаних однозначно заявили про готовність взяти участь у виборах, ще 34% – швидше б взяли участь.
Серед прихильників партій найбільшу готовність брати участь у виборах висловили симпатики "Свободи", Партії регіонів,"Батьківщини" та КПУ. Найнижча готовність – серед "невизначених" та прихильників партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".
Найвищий рівень мобілізації виборців фіксується на Заході та в Центрі країни.
Як повідомлялось, директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна вважає, що з початку виборчої кампанії рейтинги політичних сил майже стоять на місці, а якщо й змінюються, то в межах соціологічної похибки. Водночас дещо зріс рейтинг партії Віталія Кличка. Його електорат зміщується зі сходу і півдня України в центр і на захід.
Читайте також: Опозиція гальмує, виборці зневірюються