Як зазначається у документі, "закупівля товарів, робіт і послуг, необхідних для створення та забезпечення функціонування системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції…здійснюється ЦВК на підставі прийнятого рішення щодо визначення одного потенційного постачальника (виконавця) товарів, робіт і послуг".
Згідно з цим рішенням потенційному постачальнику надсилається запит про подання комерційних пропозицій стосовно закупівлі товарів, робіт і послуг.
"Зазначене рішення приймається за результатами проведення моніторингу потенційних постачальників таких товарів, робіт і послуг та з урахуванням висновку Мінінфраструктури щодо відповідності технічному завданню та конфігурації створення системи відеоспостереження", – йдеться у постанові.
Після проведення переговорів з потенційним постачальником, ЦВК укладає з ним договір про закупівлю товарів, робіт і послуг.
Як повідомлялось, у липні голова ЦВК Володимир Шаповал повідомив, що рішення про організацію відеоспостереження за виборами на безконкурсній основі реалізовуватиме російська компанія, яка займалася цим на президентських виборах у Російській Федерації,.
Як повідомлялося, з серпня президент Віктор Янукович підписав закон, яким на парламентських виборах 2012 року запроваджується відеоспостереження на дільницях.
Верховна Рада внесла зміни до державного бюджету про виділення 996 млн грн на організацію відеоспостереження за виборами до Верховної Ради та відповідного закону.
Раніше Шаповал повідомив, що ЦВК лише визначить технічне завдання з організації відеоспостереження, а фактично виділеними на цю мету грошима розпоряджатиметься Кабінет Міністрів.
Читайте також «Побачу кожного»: веб-камери на виборах не захистять репутацію влади