"Я думаю, що до 2014 року ми повинні це завершити", – сказав Кравчук.
Він зазначив, що робота Конституційної асамблеї буде проходити в два етапи.
На першому етапі буде проходити відпрацьовування ініціатив правового характеру, а на другому – завершення правового процесу й підготовка пропозицій щодо внесення змін до Конституції.
На його думку, певна частина змін до Конституції могла б бути проголосована в першому читанні Верховній Раді ще до парламентських виборів, які пройдуть у жовтні, однак Кравчук підкреслив, що внесенням змін до Конституції буде займатися вже наступний склад Ради.
Кравчук виступає за проведення референдуму з внесення змін до Конституції.
"Я, наприклад, вважаю, що це питання варто обговорити й визначитися з думкою людей із цього приводу, тому що, відверто кажучи, хотілося б уже прийняти таку Конституцію, щоб не повертатися до неї так часто, як ми повертаємося", – сказав Кравчук.
Водночас він підкреслив, що питання проведення референдуму з внесення змін до Конституції не є предметом розгляду Конституційної асамблеї, а прописано у чинному законодавстві.
Також Кравчук виступає проти введення обрання президента Верховною Радою.
"Я не допускаю обрання президента України в парламенті України. Це була б велика політична й далекоглядна помилка, тому що за 20-річну історію, незважаючи на всі критичні заяви на адресу всіх президентів, все-таки президентська форма (правління) забезпечила незалежність України", – сказав Кравчук.
За його словами, завдання прописати можливість виборів президента в Раді перед Конституційною асамблеєю ніхто не ставив.