Відповідаючи на запитання, чи проголосує більшість за іншого кандидата (не Шевченка) на пост глави комітету від опозиції, вона заявила: "Безумовно".
"Я б навіть готова була розглянути будь-якого іншого депутата від БЮТу і НУНСу, і тих, які у нас зараз працюють членами комітету і тих, які працюють в інших комітетах, але згодні перейти до нас. Це такі як Ірина Геращенко, як Ольга Герасим'юк. Медійники, які поки не у нас комітеті", – зазначила вона.
Бондаренко розповіла, що "глава комітету в принципі не має ніякого права приймати хоч якесь рішення без згоди комітету".
"У нас же відбувалося як раз таки зовсім навпаки", – заявила вона.
"Він дозволяв собі приймати рішення всередині комітету "одноосібно", без дозволу комітету. На що він не мав ніякого права", – уточнила депутат, додавши, що "це робилося з метою політичної вигоди для своєї політичної сили".
Як приклад Бондаренко навела випадок із скаргою "громадськості з Хмельницька" на програму "Гроші" (канал "1+1").
"За регламентом голова повинен був повідомити, що надійшла така скарга і нам необхідно розглянути її на комітеті. Замість цього він бере цю скаргу, причому вона була не одна, їх було декілька, і потихеньку, не попереджаючи нікого з нас, несе її на канал і віддає в руки (генпродюсеру) Олександру Ткаченко", – розповіла політик.
Бондаренко також розповіла, що "телеканал "Ера" скаржився до комітету, що не отримав ліцензію на цифру". "Очевидно, Андрій Віталійович, знаючи, що телеканал "Ера", засновником якого є депутат від Партії регіонів, від владної коаліції, напевно, не поспішав допомагати телеканалу, всього лише маючи на умі політичну приналежність засновника. Тобто, фактично, він ділить на кольори і канали, і журналістів", – зазначила вона.
Нагадаємо, у п'ятницю Верховна Рада звільнила Шевченка з посади голови комітету зі свободи слова.