НОВИНИ

Провладна більшість зняла Шевченка з посади голови комітету з питань свободи слова

Верховна Рада відкликала народного депутата від БЮТ-Б Андрія Шевченка з посади голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. «За» проголосували 245 народних депутатів.

З ініціативою звільнення Шевченка виступила народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

Напередодні, виступаючи в Раді, Бондаренко  звинуватила Шевченка "в розвалі роботи комітету, спробі політизувати його роботу та підім’яти під себе секретаріат комітету, прийняття одноосібних рішень та видавання їх за колегіальні".

У відповідь, Шевченко заявив, що, виходячи з цих усіх звинувачень, які висловила Бондаренко, його вже треба було б заарештувати і помістити у камеру Качанівської колонії "суворого режиму" або "навіть на розстріл".

Раніше в ПР запевняли, що у разі звільнення Шевченка посаду голови комітету залишить за опозицією.

22 грудня 6 із 11 членів комітету (депутати від ПР і Комуністичної партії) висловили недовіру Шевченку.

«Завдання Партії регіонів просте – зняти голову комітету від опозиції, і щоб комітетом надалі формально керувала перший заступник голови комітету Олена Бондаренко. Але це не особистий конфлікт. У мене немає особистих претензій ні до Олени Бондаренко, ні до будь-кого іншого з тих людей, які голосували проти мене», - заявив Шевченко, коментуючи рішення комітету про висловлення йому недовіри.

Партія «Батьківщина» оцінила висловлення недовіри Шевченку як рейдерську атаку на Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.