«Амінресурс не є нині дуже важливою складовою. По-перше, він обов’язково пов'язаний із центром. Чиновник повинен знати, що він не буде покараний. І по-друге, адмінресурс ділить тільки на двоє: за свого і решту. Я думаю, що адмінресурс був одним із найбільш мінімальних в цій виборчій кампанії», – зазначив він.
«А ось в парламентській кампанії, де місцеві чиновники будуть домовлятися по конкретних кандидатах, думаю, адмінресурс буде застосовуватися на повну», – припустив він.
Водночас, політолог Сергій Таран зазначив, що «певною мірою» адмінресурс таки застосовували, втім, це не завдало проблем.
«Адмінресурс був певною мірою застосований, але він, як і підрахування голосів, очевидно, не будуть проблемою цього року», – переконаний Таран.
Натомість, за словами політолога, більше складнощів із кандидатами, які підтримували сепаратистів.
«Емоції громадян іноді переважали і окремим кандидатам було непросто проводити виборчу кампанію, якщо вони виступали на боці терористів або захищали їх. Це є, так би мовити, певною проблемою», – зауважив Таран.
Нагадаємо, 25 травня в Україні відбудуться вибори президента. У них бере участь 21 кандидат. Голова ЦВК Михайло Охендовський заявив, що вибори президента стануть одними з найскладніших в історії.
Читайте також: Народження нової політичної реальності