"За погодженням з Вами, починаючи з 2011 року спільно з Курченко С.В. нами підтримувалася програма "Скраплений газ". З жовтня 2012 року і по квітень 2013 року включно утворилася заборгованість у розмірі 95 млн гривень (докладний звіт у додатку) . Курченко відмовляється погасити заборгованість, посилаючись на Ваші вказівки. На даний момент програма зупинена", – йдеться у записці.
Жодних даних про автора та адресата записки на документі немає.
Найем упевнений, що це свідчить про те, що "програму Сергія Курченка "Скрапленний газ" підтримували за згодою із Генпрокурором.
Нагадаємо, компанії групи ВЕТЕК, президентом якої є Сергій Курченко, викуповували практично весь об’єм скрапленого газу на аукціонах держкомпанії "Укргазвидобування" кілька років поспіль. Газ купували за пільговими цінами як для населення, тоді як ринкова ціна була у кілька разів вищою. Минулого року прибуток фірм на державних аукціонах по скрапленому газу становив 1,5 млрд гривень.
Як писав Тиждень.ua, за півроку молодий олігарх з Харкова Сергій Курченко розжився медіа-холдингом, банком та нафтопереробним заводом.
Активи 27-річного Курченка становлять, за даними журналу "Фокус", не менше $650 млн.
Крім того, народний депутат Інна Богословська нещодавно повідомила, що на підприємствах Курченка більше 100 тис. тонн контрабандних нафтопродуктів. Депутатка має намір надіслати до Генпрокуратури запит щодо перевірки фірм Курченка.