"Я знімав автобуси без номерних знаків із затемненими вікнами, біля яких стояли бійці "Беркута". Сказали не знімати. Я продовжив. До мене підійшов ззаду беркутівець, ззаду в шию електрошокером, скрутили, кілька ударів у район нирок, заштовхали в автобус, там ще дали в нирки і погрожували: "Передай своїм журналістам, щоб нас не знімали". Камеру розбили і забрали флешку", – розповів Черемський журналістам.
Він звернувся із заявою про те, що сталося в міліцію.
Між тим, у відділі зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в Харківській області застосування сили проти Черемського заперечують.
"Наразі встановлено, що описані журналістом події в більшій частині не відповідають дійсності. Ініціатором цієї ситуації був сам представник ЗМІ, який без будь-яких пояснень намагався зайти в автобус, в якому перебували бійці спецпідрозділу "Беркут". Міліціонери під час бесіди з журналістом пояснили йому, що перебувають на службі і здійснюють охорону громадського порядку, після чого попросили його залишити автобус", – зазначили у міліції.
"Жодних методів фізичного впливу стосовно зазначеного громадянина працівники міліції не застосовували", – запевнили у відомстві.
Начальник першого слідчого відділу прокуратури Харківської області Микола Желяков повідомив, що інформацію про подію внесено до ЄРДР із попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством).
"Створено слідчу групу. Здійснюються необхідні першочергові слідчі дії. Тяжкість тілесних ушкоджень і час їх завдання визначить експертиза", – сказав Желяков журналістам.